12 Kroków dla Chrześcijan „Po prostu wreszcie żyć” w wersji online

12 Kroków dla Chrześcijan „Po prostu wreszcie żyć” w wersji online

W programie 12 Kroków dla Chrześcijan według najnowszego podręcznika „Po prostu wreszcie żyć” m.in. rozwijamy umiejętność spokoju, ufności i pokory dzięki odróżnieniu tego, na co mamy wpływ, od tego na co wpływu nie mamy. Dodatkową wartością pracy opartej na najnowszym podręczniku „Po prostu wreszcie żyć” jest MODEL DRZEWA, który symbolizuje nasze życie. Metafora drzewa obrazuje wiele mądrości psychologicznych i duchowych, a celem pracy w programie jest zdrowa kondycja naszego drzewa: mocne korzenie, stabilny pień i gałęzie, które wydają dobre owoce.


Program 12 Kroków dla Chrześcijan „Po prostu wreszcie żyć” jest użyteczny i polecany dla:


Szczegółowe informacje organizacyjne:

Spotkania online zaplanowane są raz na tydzień, w środę o godzinie 19.00 (na platformie Zoom).

Pierwsze spotkanie: planujemy 4.11 o godz. 19.00 (zdecydowane na udział w programie osoby bezpośrednio dostaną link do spotkania). Będziemy też co jakiś czas starali się spotykać w Poradni Dewajtis (wtedy, gdy sytuacja epidemiczna i możliwości uczestników na to pozwolą).

Prowadząca: Anna Krawcewicz - psycholog, trener, coach.
Posiada ponad 17 letnie doświadczenie zawodowe. Studia psychologiczne ukończyła na UKSW w Warszawie, w 2003 roku. Prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową Mind UP. Od 17 lat żona, mama dwóch nastoletnich córek.

Program będzie prowadzony z superwizyjnym zaangażowaniem ks. prof. dr hab. Romualda Jaworskiego, który wprowadził i zaadoptował w Polsce pierwszy program "Wreszcie żyć - 12 kroków ku pełni życia".

Cena za spotkanie (2h):60,- PLN.
W sytuacji szczególnych trudności finansowych istnieje możliwość negocjowania obniżenia opłat (płatność na konto Poradni Dewajtis, podane na stronie internetowej www.poradnia.dewajtis.pl lub bezpośrednio w sekretariacie poradni.

Program zakłada łącznie 25 spotkań, które zakończą się w czerwcu 2021 roku.

Poradnia Dewajtis
Dom Rekolekcyjno-Formacyjny przy WMSD na Bielanach
ul. Dewajtis 3, wejście G
01-815 Warszawa

Informacje i zapisy dokonywane są telefonicznie pod nr tel. 660 511 566
od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:00 - 19:00 oraz w piątki w godzinach 10:00 - 14:00